Tylko w Biurowekredytowe24

Kredyt firmowy

przez Internet lub telefon

Kredyt gotówkowy

Szybki kredyt gotówkowy przez Internet lub telefon dla Twojej firmy.

Kredyt inwestycyjny

Potrzebujesz szybkiej gotówki na inwestycje w Twojej firmie?

Konsolidacja kredytów

Z nami szybko i sprawnie skonsolidujesz kredyty.

Szybkie kredyty dla firm

Wygodna, szybka i łatwa rejestracja, która jest dostępna całą dobę.

Wysoka przyznawalność kredytów

Decyzja w kilka godzin

Wiele firm w pewnym momencie potrzebuje dodatkowego finasowania by rozwinąć się i zatrudnić nowych pracowników, dokonać zmiany lub modernizacji parku maszynowego, lub wyszkolić personel. Nasza firma pomaga uzyskać dowolny kredyt na przedsiębiorstwa na dogodnych warunkach. Posiadamy szeroką ofertę kredytów gotówkowych, konsolidacji kredytów czy kredytu inwestycyjnego.

Pomoc w udzieleniu kredytu firmowego.

Pomagamy w uzyskaniu kredytów

Nasza firma biurokredytowe24.pl pomaga firmom w pozyskaniu dodatkowego finasowania na różnego rodzaju spłaty zadłużenia czy inwestycje. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ofertę na:

  • kredyt inwestycyjny – pozyskamy dla Ciebie pieniądze na inwestycje w Twojej firmie.
  • kredyt hipoteczny – pozyskujemy pieniądze na zakup nieruchomości lub gruntu
  • kredyt na spłatę US oraz ZUS – zalegasz z płatnościami w US lub ZUS? Pomożemy Ci finasowo.
  • Kredyt na rozwój firmy – udzielamy kredytów na pozyskanie nowych pracowników czy zakup maszyn lub sprzętu
  • kredyt bankowy – pomagamy w wyborze odpowiedniego kredytu bankowego.

 

Korzyści ze współpracy z biurokredytowe24.pl :

Szybki kontakt

Odbieramy telefony od 8.00 do 18.00

Szybka realizacja wniosków

Staramy się by każdy wniosek został jak najszybciej rozwiązany

Kredyty bez BIK

Nie wymagamy BIK

Pomoc

Pomagamy w konsolidacji kredytów lub uzyskaniu nowego kredytu

Forma kontaktu

Kontaktujemy się mailowo lub telefonicznie

Kredyty na inwestycje lub spłatę zadłużenia

Pomagamy w pozyskaniu finasowania na inwestycję lub spłatę zadłużenia.

Pomoc w udzieleniu kredytu firmowego.

Rozpoczęcie lub rozwój działalności gospodarczej to ekscytująca przygoda, ale często wymagająca nie tylko wiedzy, ale też kapitału. Ubieganie się o pożyczkę dla firmy to proces, który w naszej firmie przebiega w określonym schemacie. Bez względu na to, czy jesteś początkującym przedsiębiorcą, czy właścicielem firmy o ugruntowanej pozycji, w naszej firmie możesz starać się o dodatkowe środki dla swojej firmy. Pomożemy Ci w przygotowaniu odpowiednich dokumentów oraz pomożemy w pozyskaniu odpowiedniego kapitału. Dzięki naszej firmie, możesz zmienić kierunek swojej firmy.

Kredyt inwestycyjny na rozwój działalności.

Ubiegając się o pożyczkę inwestycyjną, warto dostosować ofertę do Twoich konkretnych potrzeb i inwestycji biznesowych. Proces ubiegania się o pożyczkę będzie się nieco różnił w zależności od tego, o jaką kwotę i rodzaj pożyczki będziesz się ubiegać. Więcej o typach pożyczek inwestycyjnych można przeczytać na naszej stronie lub skontaktować się z nami. W zależności od potrzeb, dostępne są np pożyczki i kredyty o stałej stopie procentowej lub zmiennej. Pożyczki o stałej i zmiennej stopie różnią się oprocentowaniem, warto dopasować rodzaj pożyczki do swoich potrzeb i możliwości finansowych.

Pożyczka na spłatę urzędu skarbowego

Pożyczka na spłatę urzędu skarbowego to stosunkowo szybki i łatwy sposób na uzyskanie funduszy potrzebnych do spłacenia zaległego rachunku podatkowego i pozbycia się problemu. Są to pożyczki krótkoterminowe, które mogą być spłacone w ciągu kilku miesięcy lub kilku lat. Kwota, którą możesz wziąć zależy od kwoty, którą jesteś winien urzędowi. Będziesz musiał spłacić kwotę pożyczki w całości, plus odsetki jakie zostaną naliczone za udzielony kredyt.

Pożyczka na spłatę ubezpieczenia społecznego

Jeśli Twoja firma boryka się z trudnościami finansowymi i nie jesteś w stanie sprostać swoim miesięcznym płatnościom na ubezpieczenie społeczne, możesz wysłać do nas wniosek na udzielenie pożyczki na ubezpieczenie społeczne. Ten rodzaj pożyczki jest często wybierany przez firmy, które zalegają z płatnościami w ZUS. Dla niektórych właścicieli firm, płatności do ZUS mogą stanowić wyzwanie finansowe. Pomagamy w uzyskaniu finansowania i spłaty zaległości.

Kredyt obrotowy dla firm

Ten rodzaj kredytu biznesowego, nazywany również kredytem obrotowym, jest zazwyczaj udzielany firmie by zaspokoić krótkoterminowe potrzeby w zakresie przepływu gotówki. Możesz również użyć tego kredytu do spłacenia istniejącego wysoko oprocentowanego zadłużenia lub do zakupu nowego sprzętu. Kredyty obrotowe są idealne dla firm, które chcą kontrolować swoje wydatki i skutecznie inwestować pieniądze.

Kredyt hipoteczny dla firm

Jeśli chcesz kupić nieruchomość lub ziemię dla swojej firmy, ale nie masz wystarczająco dużo pieniędzy, aby zakupić nieruchomość, możesz ubiegać się o pożyczkę hipoteczną dla firm. Ten rodzaj pożyczki może pomóc Ci w zakupie określonej nieruchomości. Nasza firma posiada pomaga firmom w uzyskaniu odpowiedniego finansowania oraz przeprowadza przez cały proces pozyskania kapitału. Aby uzyskać informacje na temat tego rodzaju kredytu wyślij do nas wsionek z informacją o kwocie kredytu oraz niezbędnymi danymi do kontaktu.  jak będziesz ich używać i jak planujesz spłacić pożyczkę. Twój kredytodawca może wymagać od Ciebie uzyskania polisy ubezpieczeniowej od komercyjnej hipoteki, aby chronić ich inwestycję w Twój biznes. Jeśli kupujesz nieruchomość dla swojej firmy, możesz być w stanie uzyskać pożyczkę na nieruchomości dla firm. Pożyczki te będą zależały od wartości nieruchomości, którą chcesz kupić.

Kredyt technologiczny

Innym rodzajem kredytu dla firm jest kredyt technologiczny, który jest również znany jako kredyt na finansowanie sprzętu. Zapewniamy kredyt na finansowanie nowego lub używanego sprzętu dla Twojej firmy. Możesz uzyskać kredyt technologiczny w dowolnej kwocie. Aby uzyskać zgodę na kredyt technologiczny, konieczne może być przedstawienie biznesplanu. Zalety kredytu technologicznego Kredyt technologiczny to zazwyczaj nisko oprocentowany kredyt, który pozwoli Ci na zakup sprzętu potrzebnego do prowadzenia działalności.

Kredyt i pożyczka na start

Jeśli jesteś początkującym przedsiębiorcą i nie masz wystarczająco dużo pieniędzy, aby uruchomić swój biznes, możesz ubiegać się o pożyczkę na start. Pożyczki te są przeznaczone dla nowych firm, które potrzebują finansowania na start. Możesz uzyskać pożyczkę na rozpoczęcie działalności w dowolnej kwocie. Aby otrzymać kredyt na rozpoczęcie działalności, prawdopodobnie będziesz musiał, że masz udokumentowane osiągnięcia w swojej branży i solidny biznesplan. Możliwe że będziemy wymagać zabezpieczenia. Wypełnij wniosek i otrzymaj szczegółową ofertę na temat kredytu na start.

Kredyty dla firmy

Określenie, która pożyczka jest najlepsza dla Twoich konkretnych potrzeb biznesowych jest ważnym pierwszym krokiem w prowadzeniu biznesu. Jeśli potrzebujesz finansowania dla Twojej już istniejącej firmy lub dla projektu który dopiero startuje. wypełnij wniosek i otrzymaj od nas ofertę odpowiedniego kredytu dla Twojej firmy. Zapewniamy pomoc i pełne wsparcie w pozyskaniu kredytu.

Wypełnij wniosek o kredyt


Call Now ButtonZadzwoń 667 248 666